«Ақмола облысы білім басқармасының

Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Жақсы ауылының №2

жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесіне

Коучинг жоспары " сабақта бағалауды қалай ұйымдастыру керек

26.12.2018

П

Жоспары

коучинг " сабақта бағалауды қалай ұйымдастыру керек

 

 

 

 

 

Жұмыс кезеңдері

 

 

 

 

 

Жұмыстың мазмұны

 

 

 

 

 

Қызметі

қатысушылардың

 

 

 

 

 

уақыты

 

Ұйымдастыру кезеңі. Құпия " Қабылдау

көңіл-күй".

Мақсаты: учителшя

бағалау тапсырмаларын құрастыруды үйрену, критерийді және бағалауды

АБС деңгейлері бойынша тапсырмалар

Міндеттері:-

Жұмыстарын ұйымдастыруға,

командалар

Бөлшектеп негізгі

дифференциалды бағалау бойынша ұғымдар

Әдістері:тренинг "көңіл-күй Құпиясы»

Коллаж жасау

"Бақыт -..." және оның тұсаукесері.

Коучинг: неге сіз дәл осындай таңдады

суреттер?

 

Топтарды қалыптастыру

сапасы бойынша.

Қатысушылар коллаж жасайды

- Топтар ұсынады

бір-бірін бағалау коллаж

 

10-13 М.

 

Шақыру

Мақсаты: кол

мұғалімдер коучинг-сессия тақырыбына қатысты.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фрагментті көру

Маша мен аю-іздер»

 

 

 

 

Коучинг: бүгінгі күні баға жүйесі өзекті? Сіздің пікіріңіз және неге?

 

Бүгін туралы сөйлесейік

сабақта бағалауды қалай тиімді ұйымдастыру керек.

Мұғалімдер анықтайды

Коучинг тақырыбы.

 

Топ қатысушылары

бейнефрагментті талқылайды.

 

 

Әріптестердің жауаптары

12-15 м.

 

Жаңа

материалды.

Мақсаты: мұғалімдерге көмектесу

АБС деңгейлері бойынша тапсырмаларды жоспарлау

Міндеттері:-

Пысықтау

сабақ үшін дифференциалды тапсырмалар

Әдістері: көрнекі-иллюстративті.

 

 

Сергіту сәті. Оң

топ қатысушыларының көңіл-күйі .

 

Ұғыну.Практикалық

қызметі.

№1 тапсырма.Толтыру

кестелер.

 

 

Рефлексия.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кіріспе сөз

коучинг (презентация қоса беріледі).

Жоспары:

- А деңгейіндегі оқушылар –

жоғары мотивациялы балалар.

- В деңгейіндегі оқушылар –

орта мотивациялы балалар

- С деңгейіндегі оқушылар

- төмен мотивациялы балалар

Коучинг: келіңіздер

есептер мысалында деңгейлерді анықтаймыз,

оқушылар арасында бөлейік. Болжамды нәтиже посторға әсер етеді.

 

Музыкалық орындау

"кірпі"жаттығулары.

 

 

Мұғалімдер өткізеді

туралы "кестені толтыру бойынша бірлескен жұмыс

бағалау, қалыптастыру және қосынды диференцияланған тәсіл»

 

 

 

Топтарда мұғалімдер

сабақта жұмыс кезеңдерін бағалау үшін үлгі дискрипторлар жасайды.

 

Мұғалімдер рефлексия береді

стикерлерде

Мұғалімдермен танысады

дәптерлерге жазбалар мен белгілер жасайды.

 

Мұғалімдер талдап, қолданады

АБС деңгейіне қатысты есептер.

Таратады және

қолдану кезінде постер - және күтілетін нәтижелерді құрайды

тапсырмалар

 

 

 

 

 

Мұғалімдер топтарда кестені толтырады, дәлелдер келтіреді.

позициялар. Озвучивают өз жұмысын бастады. Топтар арасында шағын пікірталас күтілуде.

 

 

 

Мұғалімдер жаңа білгендерін, не үйренгендерін, не білгісі келетінін атап өтті.

, өз қызметін бағалайды.

15м.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 мин

 

 

15 мин

 

 

 

 

 

 

10 мин

 

 

 

 

 

 

Талдау коучинг "тақырыбында ұйымдастыру

сыныптағы бағалау»

 

.

Аталған коучинг-Сабақтың тақырыбы:

"оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау. Алдында

бойынша сауалнама-рефлекстердің нәтижелері туралы

мұғалімдер маңызды және қажетті алғандарын жазған алдыңғы сабақ

өз тәжірибесі үшін оқытудың жаңа тәсілдері туралы ақпарат

және қалай бағалауға болады туралы білім алуға ниет білдірді

оқушылардың жетістіктері, сондықтан менің назарым

педагогикалық қызметтің осы маңызды аспектісінде.

Бұл тақырып мұғалімдердің назарын аударды, себебі олар

жетістіктерді барынша объективті бағалауға мүдделі

сабақ барысында тиімді және тиімді іс-әрекет жасау үшін ынталандыру.

Барысында коучингамежду әріптестерімен завязалась кәсіби әңгіме, қр

нәтижесінде мұғалімдер келесі қорытындыға келді:

бір-бірін:

+ мұғалімнің уақытын үнемдейді; дарынды балалардың әлеуетін ашады;

көшбасшылық қасиеттерді қалыптастыруға мүмкіндік береді;

алынған бағалаудың объективтілігі.

- оқушылардың бір-біріне теріс көзқарасын тудыруы мүмкін;

мүмкін объективті емес.

Шағын презентациядан кейін топпен жұмыс жүргізілді: мұғалімдер

Т-кестені толтырды. "Формативті бағалауды енгізу қажет" тезисіне»

олар үшін және қарсы дәлелдер келтірді. Постерлерді қорғау кезінде анықталғандай, барлығы

топтар формативті топтың пайдасына үлкен басымдықпен дәлелдер келтірді

бағалау.

Критериалды бағалаудың мәнін түсіну мақсатында

сұхбаттан А оқушысына қатысты сұрақтар қойылды: сіз неге ойлайсыз?

А. оқушысы өзін бағалағысы келмейді? Оған не ұсынуға болады?

Міне, ұстаздың басты сұрақтарының көмегімен бұл туралы ойға жеткізілді.

бағалау үшін нақты критерийлер әзірленуі тиіс. Көрнекілік үшін

"Қоршаған орта және адам" тақырыбы бойынша критерийлердің үлгісі көрсетілді.

критерийлерді әзірлеу бойынша тағы бір топтық жұмыс не болды

пәндер бойынша: орыс тілі мен әдебиеті, математика, биология. Деп санаймын бұл

коучинг сабағы әріптестер үшін пайдалы өтті. Бұл кері көрсетілген

байланыс.

Просмотров: 1530


Добавить комментарий



Включить данные в подпись

СоцСети


«    Желтоксан 2024    »    
ДсCcБрСрЖмСбЖк
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Ұйымдар тізімі
Текст